8 شهريور 1396 14:15:58
رگولاتوري رتبه برتر كشوري را كسب كرد

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در سيزدهمين جشنواره شهيدرجائي رتبه برتر كشوري را در ميان سازمانهاي وابسته به دستگاههاي اجرائي كشور كسب كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، حسن مهدوي، مديركل دفتر مديريت عملكرد اين سازمان با اعلام مطلب فوق گفت: سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي براساس شاخص‌هاي عمومي دولت الكترونيك و هوشمندسازي اداري، خدمات عمومي در فضاي رقابتي، صيانت از حقوق مردم و سلامت اداري، استقرار نظام جامع مديريت عملكرد، مديريت سرمايه انساني و مهندسي نقش و ساختار دولت و شاخص‌هاي اختصاصي دستگاهي از سوي سازمان اداري و استخدامي كشور ارزيابي شده است.
وي با اشاره به اينكه تمامي دستگاههاي اجرائي و سازمانها يا شركتهاي وابسته به آنها ارزيابي شده‌اند افزود: براساس نتايج ارزيابي عملكرد دستگاههاي اجرائي، رگولاتوري حائز رتبه دوم در مجموع شاخصهاي عمومي و اختصاصي در بين موسسات، سازمانها و شركتهاي دولتي شد.
در سيزدهمين جشنواره شهيدرجائي كه با حضور رئيس‌جمهوري برگزار شد حسين فلاح جوشقاني، سرپرست سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي به نمايندگي از اين سازمان لوح تقدير دريافت كرد.

Powered by Tetis PORTAL